EN    RU

Головна


Шановні панове!

Запрошуємо до участі в 17-й міжнародній виставці технологій промислового холодопостачання «Промисловий холод 2018», яка відбудеться 20 – 22 лютого у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

«Промисловий холод» є ефективним бізнес-майданчиком для холодильної галузі України. Тут щорічно збираються всі активні виробники, постачальники і споживачі промислового холодильного обладнання для проведення переговорів, укладання вигідних контрактів і професійного спілкування.

Промислове холодильне обладнання, транспортний холод, кондиціонування повітря і вентиляцію, теплоізоляцію, контрольно-вимірювальні прилади і автоматику, обладнання та аксесуари для монтажу, ремонту, експлуатації на виставці представляють провідні вітчизняні та зарубіжні виробники і постачальники.

Максимальний ефект забезпечує одночасне проведення «Промислового холоду» з форумом «Індустрія торгівлі», виставками «Сховища фруктів, овочів, ягід» і Форумом фермерських технологій — обов'язковими для відвідування подіями для представників торговельних мереж, фермерських господарств, агрофірм.

 


ОРГАНІЗАТОР ВИСТАВКИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ
ПАРТНЕР
ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА